O nas

 • Udostępnij

  O nas

  Grupa Krotoski-Cichy

  Sieć Komisów Dealerskich działająca w ramach Grupy Krotoski-Cichy jest największym sprzedawcą samochodów używanych w Polsce w latach 2017-2018 według klasyfikacji TOP 50 największych polskich firm dealerskich.

  Natomiast Grupa Krotoski-Cichy jest największym sprzedawcą samochodów nowych w latach 2014-2018 według klasyfikacji TOP 50 największych polskich firm dealerskich.

  Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy o czym świadczy stały asortyment ponad 300 samochodów używanych zlokalizowanych w 4 oddziałach firmy na terenie Poznania. W Poznaniu – Przeźmierowie otwarliśmy w 2018 roku pierwszy w naszej strukturze salon samochodów używanych, co pozwala nam oferować obecnie w tej lokalizacji jeszcze wyższy standard niż dotychczas.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednej z naszych lokalizacji oferujących do sprzedaży certyfikowane samochody używane z gwarancją pochodzenia, jak i dla bardzo dużej grupy naszych pojazdów ochroną pogwarancyjną.

  Sukces firmy

  O sukcesie firmy decyduje jakość sprzedawanych przez nas pojazdów oraz profesjonalizm połączony z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników. Klienci decydując się na zakup naszych samochodów zwracają uwagę na pewność pochodzenia sprzedawanych pojazdów oraz wystawiany przez nas certyfikat stanu technicznego auta. Ponadto, oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji po okresie ochrony przez producenta. O atrakcyjności naszej oferty przemawia fakt, że sprzedajemy auta pochodzące głównie z polskich sieci dealerskich oraz auta poleasingowe i poflotowe odkupione w ramach rozliczenia z naszej sieci dealerskiej obejmującej Audi, Skodę, Volkswagena oraz Seata.

  Kompleksowa obsługa

  Zapewniamy kompleksową obsługę w każdym aspekcie związanym z zakupem auta. Współpracujemy z wiodącymi bankami oraz firmami leasingowymi, jak również towarzystwami ubezpieczeniowymi tworząc atrakcyjne oferty finansowania dla naszych Klientów.

  Nasza firma oferuje szybką i bezpłatną wycenę obecnego pojazdu zakończoną ofertą odkupu „od ręki” lub pozostawieniem samochodu w rozliczeniu.

  Zapraszamy do salonów!

  Zapraszamy do salonów sprzedaży aut używanych,
  Zespół Sieci Komisów Dealerskich Grupa Krotoski – Cichy